نام و نام خانوادگی
حوزه انتخابیه
استان
ردیف
لیست صدای ملت
تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات
تهران
1
مسعود پزشکیان
تبریز، آذرشهر و اسکو
آذربایجان شرقی
2
میرقاسم بنی هاشمی
3
صابر پرنیان
4
بیت الله عبداللهی
اهر و هریس
5
رسول یعقوبی
هشترود
6
مجید نصیرپور
سراب
7
زهرا خدادادی
ملکان
8
غلامرضا نوری قزلجه
بستان آباد
9
عبدالکریم حسین زاده
نقده و اشنویه
آذربایجان غربی
10
رضا کریمی
اردبیل، سرعین، نمین و نیر
اردبیل
11
علی زینی وند
کرج
البرز
12
سعید استوار
13
طی 24 ساعت آینده اعلام می شود
اردستان
اصفهان
14
حسن رستمزاد
ایلام، ایوان، شیروان، چرداول ، مهران و ملکشاهی
ایلام
15
مسعود تنگستانی
کنگان- دیر- عسلویه
بوشهر
16
ابراهیم رسولی مقدم
فردوس و طبس
خراسان جنوبی
17
نخعی
نهبندان و سربیشه
18
سعید باستانی
تربتحیدریه، مهولات و زاوه
خراسان رضوی
19
حسین مهدوی دامغانی
مشهد
20
هادی شوشتری
قوچان
21
مرتضی مطهری
فریمان
22
محمدزاده
ذرگز
23
توکلی
خواف و رشتخوار
24
محمدرضا انبیایی
کاشمر
25
مهدی شهریاری
بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم و راز و جرگلان
خراسان شمالی
26
قربانی
27
هادی سعیدی
شیروان
28
سعداله نصیری قیداری
خدابنده
زنجان
29
دکتر زینب مزارعی
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون
خوزستان
30
فاضل خمیسی
31
فاضل عبیات
32
سیداحمد آوایی
دزفول
33
علی همتی
سمنان
سمنان
34
نسرین حجتی نیا
شاهرود
35
سالار قاسمی
قزوین
قزوین
36
امیر طاهرخانی
تاکستان
37
بیگلری
سقز
کردستان
38
شهریار رحیمی
سنندج
39
کریمیان
مریوان
40
محمدرضا علیزاده
کرمان
کرمان
41
محمدمهدی عرب نژاد
42
رضا اشک
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر
43
علی اسلامپناه
جیرفت و عنبرآباد
44
عبدالرضا ناظری
سیرجان و بردسیر
45
مصطفی رضاحسینی
شهر بابک
46
ایرج بیت اللهی
کهنوج، رودبارجنوب، قلعهگنج و منوجان
47
حبیبالله خنجری
زرند و کوهبنان
48
محمدی انارکی
رفسنجان و انار
49
رئوف قادری
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر
کرمانشاه
50
رضا دهبانی پور
بویراحمد و دنا
کهکیلویه و بویراحمد
51
بهرامی
بویراحمد
52
محمدباقر نوبخت
رشت
گیلان
53
هادی حق شناس
بندرانزلی
54
مهرداد لاهوتی
لنگرود
55
رضا سپهوند
خرم آباد
لرستان
56
علیرضا بیرانوند
57
علی اصغر یوسف نژاد
ساری
مازندران
58
کوروش یوسفی
59
احمد فاطمی
بابل
60
سمیه فریدی
61
عمران عباسی
قائمشهر
62
یوسف علی جوانی قاید
قائمشهر
63
محمدعلی محسنی بندپی
چالوس و نوشهر
64
احمد مظفری
نکا، بهشهر، گلوگاه
65
اسلام دستگذار
محمودآباد و نور
66
یحیی یوسف پور
آمل
67
سید مهدی ساداتی
خمین
مرکزی
68
فتح الله حقیقی
ساوه
69
فخرالدین هاشمی
بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر
هرمزگان
70
علیرضا فعله گری
اسدآباد
همدان
71
مصطفی پوردهقان
اردکان
یزد
72
حسین فلاح
میبد و تفت
73