دیدار محسن رضایی، زنگنه و دستغیب با پزشکیان

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ارز پرس، محسن رضایی دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بعد از ظهر امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، در دیدار با مسعود پزشکیان اظهار داشت: با روحیه، اعتقاد و توانی که از شما به عنوان رزمنده دفاع مقدس و معتقد به مبانی انقلاب و ارزش‌های دینی-ملی می‌شناسم، امید دارم که همه ظرفیت‌های نظام را برای حل مسائل و پیشرفت کشور به خدمت بگیرید.

  پزشکیان نیز در این دیدار از پیام تبریک و حضور  رضایی قدردانی کرد.

هم‌چنین بیژن زنگنه وزیر سابق نفت عصر امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب ضمن تبریک کسب اعتماد مردم به پزشکیان، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌های متنوع و متعددی دارد که با استفاده مناسب از این توانمندی‌ها و استعدادها مسیر رفع مشکلات و بهبود وضعیت اقتصادی کشور تسهیل و تسریع خواهد شد، لذا برای جنابعالی در مسئولیت خطیر پیش‌رو آرزوی موفقیت دارم. 

پزشکیان نیز در این دیدار از حمایت‌ها و تلاش‌های زنگنه در دوران تبلیغات انتخاباتی قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش، سید احمدرضا دستغیب رئیس دیوان محاسبات کشور با حضور در دفتر  پزشکیان، موفقیت وی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. 
رئیس دیوان محاسبات در دیدار با رییس جمهور منتخب همچنین گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه کرد.

   پزشکیان نیز در این دیدار بر اهمیت نقش و کارکرد دیوان محاسبات کشور به عنوان یکی از بازوهای نظارتی در تحقق نظارت مالی تاکید کرد.

  انتهای پیام/

منبع : تسنیم

آخرین خبر ها

پربیننده ترین ها

دوستان ما

گزارش تخلف

همه خبرهای سایت از منابع معتبر تهیه و منتشر می‌شود. در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.